Maj z książką
W dniu 16.05.2016r. w Bibliotece odbyło się kolejne spotkanie DKK, na której omówiliśmy książkę autorstwa Misha Defonseca pt. „Przeżyć z wilkami”. Książka fascynująca, wzruszająca i do końca trzymająca w napięciu. Niektórzy klubowicze po przeczytaniu książki uważali, że opowiedziana historia jest prawdziwa, a nie fikcją literacką. Dopiero uważne przeczytanie krótkiej informacji na odwrocie książki spowodowało zmianę zdania i duże rozczarowanie. Książka warta polecenia.
Na spotkanie czerwcowe DKK wybraliśmy do przeczytania książkę E. Larsona pt. „W ogrodzie bestii”.


















